Witam na moim blogu!
Image source: Designed by Freepik

Witam na moim blogu!

Cześć! Tym postem zaczynam swoją przygodę z pisaniem bloga. Jest to mój pierwszy blog, proszę więc o opinie i komentarze, za które z góry dziękuję.

Co tu będzie?

Postaram się podzielić moją wiedzą i doświadczeniem w temacie e-commerce (głównie techniczne zagadnienia związane z administrowaniem sklepu internetowego). Dużo też będzie o skryptowych językach programowania - Python i Ruby. Możecie liczyć na gotowe rozwiązania, w postaci skryptów do konkretnych zadań, poradniki dla poszczególnych silników sklepów, ciekawe modyfikacje, dobre praktyki, oraz jak nie zwariować posiadając ogromny asortyment czy planując dropshipping z kilku hurtowni. Wszystko co ułatwi potencjalnym właścicielom sklepów internetowych ich obsługę, aby mogli skupić się na rzeczach ważnych, jak na przykład sprzedaż swoich produktów po dobej cenie.

Pozdrawiam serdecznie!

Paweł Chaniewski

Paweł Chaniewski
"Im mniej nużącej pracy manualnej tym lepiej, zwłaszcza kiedy musimy sami prowadzić sklep internetowy". Autor bloga cwsi.pl o tematyce automatyzacji w dziedzinie e-commerce. Entuzjasta języków skryptowych (szczególnie Python).

Google Apps Script - SOAP Client - Allegro WebAPI

Zaawansowane użycie Google Apps Script, czyli klient dla Web Service Allegro. Czytaj dalej